Konkurs Chemicznym Okiem 2016/17

Zachęcamy wszystkich uczniów, w szczególności  zainteresowanych  chemią  i naukami przyrodniczymi, do udziału w konkursie Chemicznym Okiem 2016/17.

Nagrodami w konkursie są tablety i dyski przenośne.

Udział w konkursie nie wymaga żadnych nakładów finansowych. Uczestnicy przygotowują w formie elektronicznej plakaty (plansze) o szeroko rozumianej tematyce chemicznej i przesyłają je przy użyciu formularza znajdującego się na stronie konkursu.

Najlepsze prace zostaną wybrane przez komisję konkursową oraz w drodze głosowania w serwisie Facebook.

Szczegółowe informacje, formularz rejestracyjny oraz regulamin konkursu znajdują się na stronie:

Uczniowie zainteresowani konkursem proszeni są o zgłaszanie się do p. Eweliny Kulak.